Usługi

Wynajmę stajnię i domek

Wynajmę stajnię i domek

W okresie od września do czerwca wynajmę letnią stajnię w Lubiatowie wraz z domkiem. Stajnia drewniana, wyposażona w poidła automatyczne oraz plastikowe żłoby z pałąkami. Mieści 11 boksów i 5 boksów w stylu angielskim (dobudowane do ściany stajni). Domek oprócz sypialni posiada siodlarnię, łazienkę i kuchnię (wyposażone). W domku jest 7 pojedynczych łóżek i jedna podwójna wersalka. Na zewnątrz dodatkowa toaleta, oraz spora altana i wyznaczone miejsce na ognisko. Plac dość spory (maneż, małe pastwiska i parking). Więcej zdjęć w galerii (Sezon 2016) oraz na filmie promocyjnym.

Kuligi

Kuligi

Oferujemy kuligi konne saniami lub saneczkami w dzień oraz wieczorami (z pochodniami)

Wóz taborowy

Wóz taborowy

Nasza stajnia oferuje przejażdżki wozem taborowym (do 13 osób)

Hotel dla koni

Hotel dla koni

Posiadamy duże boksy dla koni i kucy. Boksy są wyposażone w poidła automatyczne oraz sól z selenem. Zapewniam pełne wyżywienie 3 razy dziennie (owies, słoma, siano) oraz sprzątanie boksu. Konie codziennie są wypuszczane na pastwiska (10 ha łąk w dolinie). Dbamy o zwierzęta i zapewniamy im najlepszą obsługę. Konie u nas są bardzo zadbane. Na miejscu 3 padoki do jazd (w tym jeden ogrodzony maneż).

Kucyk na urodzinach, Dniu Dziecka lub festynie

Kucyk na urodzinach, Dniu Dziecka lub festynie

Możliwość zorganizowania dowolnej imprezy z udziałem konia lub kucyka (z opcją dostarczenia zwierzęcia pod dom).

Bryczką do ślubu

Bryczką do ślubu

Przewozy pary młodej do i z miejsca zaślubin.

Sesja  ślubna

Sesja ślubna

Możliwość amatorskiej lub profesjonalnej sesji ślubnej z udziałem konia (nad morzem, jeziorem lub w plenerze).

Bryczka

Bryczka

Oferujemy przejażdżki konne eleganckimi bryczkami (max. 4 osoby).

Spacer na koniku

Spacer na koniku

Przejażdżka na koniu lub kucu prowadzonym przez instruktora.

Mini  rajdy konne po plaży

Mini rajdy konne po plaży

Dwu i pół godzinne wycieczki po lasach Nadmorskiego Parku Krajobrazowego połączone z pokonaniem 5 kilometrowego odcinka plaży pomiędzy Lubiatowem a Białogórą.

Tereny do lasu

Tereny do lasu

Godzinne (lub dłuższe) wycieczki dla średnio-zaawansowanych lub zaawansowanych do lasu, nad jezioro Choczewskie po urozmaiconym pagórkowatym terenie, szlakami konnymi wyznaczonymi przez Nadleśnictwo Choczewo. Wyjazdy wyłącznie z instruktorem najczęściej w grupie.

Maneż

Maneż

30 minutowe, godzinne (lub dłuższe) jazdy dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanych jeźdźców na placu pod okiem instruktora. Podczas tych zajęć jeździec doskonali dosiad (pracuje nad równowagą), uczy się panowania nad koniem poprzez wiele ćwiczeń na ósemkach, slalomach, serpentynach, woltach i jazdach równoległych.

Nauka jazdy na lonży

Nauka jazdy na lonży

20 minutowe lekcje jazdy konnej. Jest to lekcja jazdy dla początkujących, podczas której instruktor na długiej linie trzyma konia i szkoli jeźdźca zaczynając od ćwiczeń rozciągających, rozgrzewających i oswajających z koniem. Następnie wprowadza elementy jazdy konnej i profesjonalnie przygotowuje jeźdźca do samodzielnej jazdy.

Adres

  • Stadnina Koni Choczewo
  • ul. Pierwszych Osadników 75
  • 84-210 Choczewo

Numery

Facebok