Usługi

Wynajmę stajnię i domek

Wynajmę stajnię i domek

W okresie od września do czerwca wynajmę letnią stajnię w Lubiatowie wraz z domkiem. Stajnia drewniana, wyposażona w poidła automatyczne oraz plastikowe żłoby z pałąkami. Mieści 11 boksów i 5 boksów w stylu angielskim (dobudowane do ściany stajni). Domek oprócz sypialni posiada siodlarnię, łazienkę i kuchnię (wyposażone). W domku jest 7 pojedynczych łóżek i jedna podwójna wersalka. Na zewnątrz dodatkowa toaleta, oraz spora altana i wyznaczone miejsce na ognisko. Plac dość spory (maneż, małe pastwiska i parking). Więcej zdjęć w galerii (Sezon 2016) oraz na filmie promocyjnym.

Kuligi

Kuligi

Oferujemy kuligi konne saniami lub saneczkami w dzień oraz wieczorami (z pochodniami)

Wóz taborowy

Wóz taborowy

Nasza stajnia oferuje przejażdżki wozem taborowym (do 13 osób)

Hotel dla koni

Hotel dla koni

Posiadamy duże boksy dla koni i kucy. Boksy są wyposażone w poidła automatyczne oraz sól z selenem. Zapewniam pełne wyżywienie 3 razy dziennie (owies, słoma, siano) oraz sprzątanie boksu. Konie codziennie są wypuszczane na pastwiska (10 ha łąk w dolinie). Dbamy o zwierzęta i zapewniamy im najlepszą obsługę. Konie u nas są bardzo zadbane. Na miejscu 3 padoki do jazd (w tym jeden ogrodzony maneż).

Kucyk na urodzinach, Dniu Dziecka lub festynie

Kucyk na urodzinach, Dniu Dziecka lub festynie

Możliwość zorganizowania dowolnej imprezy z udziałem konia lub kucyka (z opcją dostarczenia zwierzęcia pod dom).

Bryczką do ślubu

Bryczką do ślubu

Przewozy pary młodej do i z miejsca zaślubin.

Sesja  ślubna

Sesja ślubna

Możliwość amatorskiej lub profesjonalnej sesji ślubnej z udziałem konia (nad morzem, jeziorem lub w plenerze).

Bryczka

Bryczka

Oferujemy przejażdżki konne eleganckimi bryczkami.

Spacer na koniku

Spacer na koniku

Przejażdżka na koniu lub kucu prowadzonym przez instruktora.

Mini  rajdy konne po plaży

Mini rajdy konne po plaży

Dwu i pół godzinne wycieczki po lasach Nadmorskiego Parku Krajobrazowego połączone z pokonaniem 5 kilometrowego odcinka plaży pomiędzy Lubiatowem a Białogórą.

Tereny do lasu

Tereny do lasu

Godzinne (lub dłuższe) wycieczki dla średnio-zaawansowanych lub zaawansowanych do lasu, nad jezioro Choczewskie po urozmaiconym pagórkowatym terenie, szlakami konnymi wyznaczonymi przez Nadleśnictwo Choczewo. Wyjazdy wyłącznie z instruktorem najczęściej w grupie.

Maneż

Maneż

30 minutowe, godzinne (lub dłuższe) jazdy dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanych jeźdźców na placu pod okiem instruktora. Podczas tych zajęć jeździec doskonali dosiad (pracuje nad równowagą), uczy się panowania nad koniem poprzez wiele ćwiczeń na ósemkach, slalomach, serpentynach, woltach i jazdach równoległych.

Nauka jazdy na lonży

Nauka jazdy na lonży

30 minutowe lekcje jazdy konnej. Jest to lekcja jazdy dla początkujących, podczas której instruktor na długiej linie trzyma konia i szkoli jeźdźca zaczynając od ćwiczeń rozciągających, rozgrzewających i oswajających z koniem. Następnie wprowadza elementy jazdy konnej i profesjonalnie przygotowuje jeźdźca do samodzielnej jazdy.

Adres

  • Stajnia Choczewo
  • ul. Pierwszych Osadników 75
  • 84-210 Choczewo

Numery

Facebok